Mayans M.C.

2. Sezon 10. Bölüm # Hunahpu ()

Sizin için kaldığınız yerleri otomatik kaydediyoruz.

Yorumlar (4)

 • Murat(1 hafta önce)
  Ya gözünüzü seveyim dizi yükleme hızınız şahane fakat sitenin kıçında basında reklam görmekten gına geldi be kardeşim. Bu nedır bir video açmak için abartmıyorum 10 tane bahis reklamı geldi.
  Cevapla
  • Murat(1 hafta önce)
   Sorun reklam çıkması değil ki.sorun videoya her tikladigimda açmak kapamak ileri geri ne yaparsam yapayım yeni sekmede reklama gitmesi. 1 reklamdan kimse olmez
  • Merhabalar Murat. Öncelikle bizi tercih ettiğin için teşekkür ediyorum. Reklamlar konusunda ise sizi rahtsız ettiği kadar emin olun bizide rahatsız ediyor fakat bi şekilde koymak zorundayız. Köşede mini açılmasının sebebi sizi minimum derecede rahatsız etmeye çalışmamızdan. Açılır pencere yeni sekmede açıldığında kullanıcıyı daha fazla rahatsız ediyor en azından geri dönüşler o şekilde. Bugün televizyonda bir dizi izlense 15 dkk 20 dkklara varan reklam süreleri oluyor. Hatta para verip gittiğin sinemada bile minimum 10 dkk reklam oluyor. Bizde video önünde sadece 15 snye kadar süren bir reklam var ve bu lütfen bu kadar rahatsız etmesin. 🙁 Anlayışından başka birşey isteyemiyorum en azından şu an için. Umarım açıklamalarım tatmin edebilmiştir seni 🙁 Keyifli seyirlerin olsun.