Mayans M.C.

2. Sezon 10. Bölüm # Hunahpu ()

Duyurular için linke tıklayın. Dizilla Duyurular
2.Sezon 1.Bölüm Xbalanque 3 Eylül 2019
2.Sezon 2.Bölüm Xaman-Ek 10 Eylül 2019
2.Sezon 3.Bölüm Episode #2.5 -
2.Sezon 4.Bölüm Lahun Chan 24 Eylül 2019
2.Sezon 5.Bölüm Episode #2.5 -
2.Sezon 6.Bölüm Muluc -
2.Sezon 7.Bölüm Tohil -
2.Sezon 8.Bölüm Episode #2.8 -
2.Sezon 9.Bölüm Itzam-Ye 29 Ekim 2019
2.Sezon 10.Bölüm Hunahpu 5 Kasım 2019
10 YORUM
@Kuzey 3 ay önce
Uzatma Murat, reklam istemiyosan para ver Netflix al.
@Reşit 3 ay önce
35. dakikadaki şarkıyı merak edeceğinizi biliyorum, adı: Bob Dylan – One More Cup of Coffee. Bu arada bu yorumu da Chucky boy için yapıyorum. I love u Chucky.
@Rugby boi 3 ay önce
Son olarak... [Spoileri gör..]
Son olarak şunu da söyleyeyim: Dizideki main karakter olan EZ Reyes, sizce de o zekayla Mayans gibi bir kulüpte harcanmıyor mu? Tamam annesinin katilini bulmak istemesini anlıyorum fakat o da çoğumuzun yaptığı hatayı yapıp geçmişin zindanında kendini hapsetmiş sanırım.
@Rugby boi 3 ay önce
Abi nasıl bu kadar güzel şeyler yaratabiliyor insanlar anlayamıyorum. Kendimden şüphe ediyorum böyle şeyleri izledikçe. Hep Ahmet Şerif İzgörenin meşhur konferansındaki şu sözü hatırlıyorum: ''Yarışa sizi bir sokarlar, sonra 'Ben bunun için mi o k... [Devamını gör..]
Abi nasıl bu kadar güzel şeyler yaratabiliyor insanlar anlayamıyorum. Kendimden şüphe ediyorum böyle şeyleri izledikçe.
Hep Ahmet Şerif İzgörenin meşhur konferansındaki şu sözü hatırlıyorum: ”Yarışa sizi bir sokarlar, sonra ‘Ben bunun için mi o kadar zamanımı heba ettim?’ diye düşünürsünüz”. Ne acı ki uzaylılar ufoyla beni alıkoysalar kimsenin haberi olmayacak. Yıllarca aptal aptal şeyler için binlerce saatimi harcadığımı fark ettim.
Düşünsenize Kurt Sutter ve bu diziye katkı sağlayan diğer insanlar mükemmel bir miras bırakacaklar. Belki egoist bir bakışla bakıyormuşum gibi de düşünebilirsiniz ama hayal kurup bir şeyler için çalışmanızı tavsiye ediyorum. İçinizdeki ateşin sönmemesini diliyorum ve sonraki sezonlarda da buralarda karşılaşmamızı umuyorum, sevgiler.
@reşit 3 ay önce
evet adminciğim, açıklamalarınızı okuyunca size biraz hak verdim açıkçası. sizin de bundan biraz gelir elde edip hayatınızı devam ettirmeniz gerekiyor, insan olaya sadece ''izleyici'' boyutuyla bakınca bazı şeyleri gözden kaçırabiliyor. sonuçta keyfi... [Devamını gör..]
evet adminciğim, açıklamalarınızı okuyunca size biraz hak verdim açıkçası. sizin de bundan biraz gelir elde edip hayatınızı devam ettirmeniz gerekiyor, insan olaya sadece ”izleyici” boyutuyla bakınca bazı şeyleri gözden kaçırabiliyor. sonuçta keyfini çıkarıp siteden çıkmak ve hayata devam etmek çok kolay.
1 yanıtı görüntüle
@Murat 4 ay önce
Ya gözünüzü seveyim dizi yükleme hızınız şahane fakat sitenin kıçında basında reklam görmekten gına geldi be kardeşim. Bu nedır bir video açmak için abartmıyorum 10 tane bahis reklamı geldi.
2 yanıtı görüntüle