Web
Analytics
60 dk.
Video açılmıyorsa lütfen sayfayı yenileyiniz.

Dizinin Diğer Bölümleri


Yorumlar

  
Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler] Yorumunuzu bu bölüme yazınız. [/spoiler]

 1. Sertan Baykurt

  başta biraz sıkıcı gitti finale yakışırmı bu dedim ama sonda walter reis olayı çözdü bide alt yazı senkronizesi biraz bozuk

 2. Dila karahan

  Bölümün bir bokunu cikarmissiniz ya

 3. Oğuz İPEKDAL
  Spoiler içeren alan!
  Bu keltoşlar da ilk insanlar oluyor herhalde.Ama farklı evrenlerde nasıl bulunabiliyorlar acaba?
 4. Mustafa

  Bu gecede beyni yaktık çok şükür 😀

 5. miss venus
  Spoiler içeren alan!
  makinenin nerden geldiğini öğrenmemiz ve peterın geleceğe gidip gelmesi bu bölümün en açıklayıcı ve en elle tutulur cevaplarıydı ama son sahnede keltoşlar birliği toplanıp ne isler çeviriyorlar ve ne demek peter hiç varolmadı ? öyleyse walter peterı kurtaramadı yada walter geçiş yaptı ama peterı alamadı en mantıklısı bu olur fakat hiç varolmadı demek tamamen yaktı devrelerimi, gelecekte olivia walternatif tarafından öldürülecek, peter elbette bunu değiştirecek ama olivia 15 sene sonra ne yaparlarsa yapsınlar ölecek beyaz lale bölümündede adam nişanlısını geçmişe gidip kurtaracagini sanmıstı ama olmadı.. herneyse yaa başımı ağrıttı bu bölüm??
 6. miss venus

  Şunu anladım makineyi ilk insanlar geliştirdi derken aslında ilk insanlar dedikleri şey makineyi geçmişe götüren walterı kastetmişler.. ayrıca peter walterların gözü önünde aniden kayboluyor ve adamlarda zerre tepki yok nereye gitti bu çocuk diyen olmadı buda çok şüphe çekici bir durum, keltoş gözcümüzün dediği şey aklıma gelince ürperdim resmen.. ben hala makinenin çalışması için neden peter ve olivianın seçildiğini anlamadım hadi peter neysede olivia ne alaka yaaa?

 7. amelia yesul

  beynimden duman çıkıyo ama anladım zar zor

 8. Melike

  O son neydi öyle yarabbim :O

 9. Tahir Alp

  Bu kadar geç başladığım için çok mutsuzum. Fakat mutsuzluğumun başlamak gibi kutsal bir anlamı da var 🙂 gözcülerin yaptığı hesaplar hep öngörüde bulunmak için. Adamlar zamanın gidişatını hesaplıyor. Lakin kafama takılan bir nokta var. Bu keller her defasında zaman tekrarlaması yaşaması gerekirken, zamandan bağımsız hareket ediyor gibiler. Bence süreç o ilk oluşturdukları başlangıç noktasının daha ilerisinde. Keller farklı bir zaman aralığında ve herşeyi ilk defa yaşıyormuşcasına değil de bilinçli yaşıyor gibiler. 4uncu sezona biraz geç başlayayım da bitmesin :))