Dizilla Life Series

1. Sezon 2. Bölüm # (Dizilla LS)

38 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@IHopeWeCanChangeNickname 2 gün önce
Ah ilk bu bölümü izlemişim yorumum ilkine gitti ama olsun :’)
@AsetF 1 hafta önce
Admincim
Uygulamaya şu Youtube’da ve Netflixde olan tam ekran modunu getire bilirmisin?
1 yanıtı görüntüle
@avatar12 1 hafta önce
_Hızla akıp giden hayatımızın çetin bir mücadele vererek boğuştuğumuz zorluğuna, ABS kiti olan hobilerimiz; zamanı durduramasa da dondurduğu süre içerisinde şarj ettiği yaşam pilimizi fulleyerek mücadeleye kaldığımız yerden devam etme enerjisi sağlıy... [Devamını gör..]
_Hızla akıp giden hayatımızın çetin bir mücadele vererek boğuştuğumuz zorluğuna, ABS kiti olan hobilerimiz; zamanı durduramasa da dondurduğu süre içerisinde şarj ettiği yaşam pilimizi fulleyerek mücadeleye kaldığımız yerden devam etme enerjisi sağlıyor..
İzlediğimiz yapımdaki güzel uğraş; hepimize nasip olmayan ama nasip olan herkesin tattığı harika bir lezzet olarak çıkıyor karşımıza..
Hayatını ve muazzam emeğini verdiği ”değere” rağmen bir çocuğun sevincini o değerden üstün tutan bir insan hazinesi olması, başrol karakterini olduğundan daha değerli kılıyor gözlerimizde..
Devletimizin bu mertebeye ulaşmış insanları tespit edip emeklerinin meyvesi olan çalışmalarını, genç kuşaklarımıza iftiharla sergi ve tanıtımını yaparak onları da bu hayat sevinci ile bir nebze buluşturup yapacaklarına ilham kaynağı olması, onlara bahşedeceği en büyük iyiliklerden birisi olacaktır..

_Uzun bir süredir yabancı ülkelerin metal ve kağıt paraları ile pullarını biriktirmekle uğraşan biri olarak, başrol karakterimizin anlattıklarını yaşadıklarını benim uğraşımı yarım hobi saymasına rağmen anladığımı, bir çınarın yanında bir fidandan öteye geçememiş izlenimi bırakmasına karşın yine de hissettiğim mutluluğu ifade etmekten memnuniyet duyuyorum.. Bu tür güzel uğraş ve hobileri tüm değerli arkadaşlarıma tavsiye ederim..

_Ve değerli adminimiz sayın Daniel Plainview; Mükemmel meşguliyeti ile bizlere hayatımızın zannettiğimizden daha değerli olduğunu anlatan ve yaşadığımızı hissettiren harikulade çalışmaları ile buluşturduğu için, çok teşekkür eder saygı sevgi ve selamlarımı sunarım.. Güzel emeklerine sağlık üstadım…
10 yanıtı görüntüle
@McEns 1 hafta önce
Admin Mesajlaşma bölümü gelir mi uygulamadaki biri ile haberleşmek için
6 yanıtı görüntüle
@Pisicik 1 hafta önce
Güzeldi 👍
Orası umut dolu Bi hobi we öle kalmalı bence satılmamalı herşeyin para oldugu bu zamanda işte ancak sonuç böle oluyor üzücü..
@Humeyrax 1 hafta önce
Aha gönlümün efendisi 😘👌
7 yanıtı görüntüle
@ruveydacerenn 1 hafta önce
keşke kurg... [Spoileri gör..]
keşke kurguyu bozmasaymış ya her şeyi o kadar ince detaylı o kadar güzel düşünmüş ki baaayıldıım
Berlin alonso    1 hafta önce
1 yıl koyu... [Spoileri gör..]
1 yıl koyun beni buraya
Her detayını keyifle incelerim.
Üzüldüm, Satması kötü olmuş Amcanın
4 yanıtı görüntüle