Skam

Oslo’nun Hartvig Nissen Lisesi’nde okuyan gençlerin aşklarına, cinselliklerine, skandallarına, yaşlarının getirdiği sorunlara epey bir yakından tanık oluyoruz. Hatta o kadar yakından ki tüm olanlardan gerçek…

2015   -   ,   -  
8.7
8.61
2177
-  8.61 / 10.0 (1355 oy)
32 YORUM
@Nometter0 2 gün önce
Bu versiyonuyla mı devam etmeliyim başka önerisi olan var mı?
1 yanıtı görüntüle
@conidiziizliyor 6 gün önce
ya bu skam austin italya falan ne bu
1 yanıtı görüntüle
@iremamadizibagimlisi 1 hafta önce
Nasıl dizideki karakterlerle sosyal medyadan arkadaş oluyoruz ya
@yagmurcildir 1 hafta önce
Ben şu an ilk sadece bu versiyonunu izliyorum, diğer versiyonlarında farklı olayları mı oluyor diğer versiyonları izlemeli miyim?
1 yanıtı görüntüle
@iamozger 1 hafta önce
En sevdiğim sezon 2. Sezon oldu sanırım güzeldi yani diger sezonlara göre
@Stupid Thing 1 hafta önce
Gossip Girl izliyim dedim buradayım…..İlginç
@zelix.q 2 hafta önce
çok harika bi dizi sürekli girip yorumlara felan bakıyorum şuan bu yorumdan dolayı linç yicem ama yapmak istiyorum birinici dizi 1. sezon v 2. sezon harici çöp herkes üçüncü sezona bayıldım yazmış anlamıyorum eşcindeliğe karşı bi insan değilim ama bu... [Devamını gör..]
çok harika bi dizi sürekli girip yorumlara felan bakıyorum şuan bu yorumdan dolayı linç yicem ama yapmak istiyorum birinici dizi 1. sezon v 2. sezon harici çöp herkes üçüncü sezona bayıldım yazmış anlamıyorum eşcindeliğe karşı bi insan değilim ama bu bir aşk değildir adı üstünde cinselik yani sadece bir fantezi diziye ilk youtube da eva v chris editini görerek başladım ve dizinin bu iki karakter adına kurulu olduğunu sandım ama başldığımda eva ve jonesı gördüm dedim ki ilerleyen bölümlerdr eva v chris olucak herhalde 1. sezon bitti eva v chris sadece bi kere mi ne öpüştü ikinci sezona geçtim iyiki de geçmişim hayatımın e harika kararıydı bence çünkü williamın değişip nooraya aşık olması yani noora ve william hastasıyım dizi nin halendaha her sezondan başka birini anlattığını anlamamıştım işte bi heyecanla üçüncü sezona geçtim geçmez olaydım evan ve ısac mı neydi eşcinselik dizisi ve filmi çok izledim ve hoşuma gidiyor ama böyle bir dizide olmamış çünkü bu dizi aşkı, dostluğu anlatıyo daha önce de açıkladığım gibi eşcinselik bir aşk değildir yani 3. sezon boş bir sezondu ayrıca noora v williamı göremedik 4. sezonda güzeldi bi müslüman olarak hoşuma gitti sana sadakatlı bir dostu ve final çok kötüydü çünkü jonas ve eva oldu jonas ve eva bana hiç bir zaman sempatik gelmedi ama chris v eva çok çekici ve sempatikti çoğu yorumda şey gördüm jonas ve eva çok iyi oldu chris serseriydi falan gördüm ama çok yanlış bence çünkü william da chris gibi serseriydi ama sonra nooraya aşık oldu chrisyte aynı şekilde olabilirdi.
Ayrıca 5. sezon gelmeli skamın diğer ülkelerde çekilen orjinali gibi olmayan dizilerin bile geldi yani skam bence 5. sezonu gelmeli ama ben noora ve william olmasını çok isterim çünkü bi aşk manyağıyım ve onun haricindd hayatımda izlediğim en hariika dizi bu ara dizilla ekibine çook teşekkürler harika bir site aradığım herşeyi bulabiliyorum netflix den dah iyii ve daha iyi yerleri hakkediyor ayrıca her türlü şikayetleri v yorumları dikkate alıyor.
4 yanıtı görüntüle
@ela.lala 3 hafta önce
EN HEYECANLISI 4. SEZON BENCE
@kufurb4z 2 ay önce
1ve 2sezon efsane digerleri malesef çöp demeyelimde sönük kalmıs ancak 1ve 2 yi izleyin efso dizidir.

Oyuncular